Jakie są najpopularniejsze rodzaje opakowań kosmetyków?

Uroda

Opakowania kosmetyków mają ogromny wpływ na wizerunek marki i sprzedaż produktu. Na rynku dostępne są różne rodzaje opakowań, ale jaki rodzaj opakowań jest bardziej popularny?

Najpopularniejsze rodzaje opakowań kosmetyków to:

Kapsuła

Fiolka

Saszetka

Tuba wyciskana

Kapsuła

Kapsułka to cienki plastikowy cylinder w białym kolorze, który zawiera produkty. Kapsułki są najczęściej używane przez wiodących producentów. Są one bardzo powszechne, ponieważ są łatwe w użyciu, a koszt produkcji jest mniejszy. Kapsułki są zwykle sprzedawane w opakowaniu zawierającym 30 lub 40 kapsułek.

Fiolka

Fiolka to mała szklana butelka, która ma pojemność 0,5 oz. Fiolki są często używane do produktów do makijażu oczu, ale nie są używane do tuszu do rzęs.

Pouch

Woreczki to plastikowe pojemniki o kwadratowym kształcie, które zawierają produkty. Pouche są używane do małych balsamów i kremów. Są one powszechnie stosowane przez apteki.

Tubka wyciskana

Tuby wyciskane są małymi tubami, które zawierają płynne produkty. Rurki typu squeeze są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Tuby Squeeze są najczęściej używane do szminek i lakierów do paznokci.

Wnioski:

Tak więc, są to najczęściej spotykane rodzaje opakowań kosmetycznych, ale co jest najlepsze? Jak wszyscy wiemy, jakość produktu jest pierwszą rzeczą, która ma znaczenie. Ale jeśli nie jesteś świadomy jakości produktu, to lepiej wybrać najlepsze opakowanie.