Makijaż permanentny – dlaczego jest lepszy od tatuażu

Uroda

Wielu z nas ma negatywne zdanie na temat tatuaży. Mimo że przemysł tatuażu rozwija się w szybkim tempie, tatuaże nadal pozostają tabu dla wielu osób. Istnieje wiele mitów związanych z makijażem permanentnym, które sprawiają, że ludzie unikają go.

Jeśli szukasz sposobu na pokrycie blizn i skaz bez żadnych skutków ubocznych to musisz spróbować makijażu permanentnego. Trwałe są lepsze niż tatuaże z następujących powodów:

Makijaż permanentny jest bezpieczną i łatwą techniką, która pozwala ukryć blizny i inne niedoskonałości twarzy.

Nie wymaga operacji ani zabiegów laserowych, a pożądany efekt można uzyskać w ciągu zaledwie 2 do 3 godzin.

Proces jest trwały i nigdy nie wyblaknie.

Nie musisz się martwić o okres gojenia, ponieważ jest on całkowicie bezbolesny.

Jest znacznie tańszy niż tatuaż.

Dzięki niemu będziesz wyglądać dobrze przez wiele lat.

Spójrzmy na niektóre z technik makijażu permanentnego, które możesz wypróbować:

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów to najpopularniejszy i najbardziej poszukiwany rodzaj makijażu permanentnego. Możesz użyć go do ukrycia blizn, utraty włosów i łysienia.

Przedłużanie włosów jest bardzo trwałe i może trwać przez lata. Możesz dodać je do istniejących włosów, zmieszać je z naturalnymi włosami lub farbować je, aby dopasować je do swojego naturalnego koloru.

Brwi

Brwi są najważniejszą i najbardziej ekspresyjną częścią twarzy i powinny być idealne i bez skazy. Jeśli straciłeś brwi to możesz użyć tatuażu brwi, aby pokryć blizny i sprawić, że brwi będą wyglądać pełniej.

Eyeliner

Ten rodzaj makijażu permanentnego jest głównie używany, aby twoje oczy wyglądały na większe i piękniejsze. Jest to popularna technika stosowana przez hollywoodzkie gwiazdy.

Ten rodzaj makijażu permanentnego wymaga specjalnego szkolenia i doświadczenia, aby wykonać tę procedurę.

Na rynku dostępne są różne rodzaje eyelinerów. Niektóre są wodoodporne, a inne można usunąć za pomocą mydła.

Konturówka do ust

Konturówka do ust to najbardziej popularny rodzaj makijażu permanentnego. Możesz go użyć, aby wypełnić wszelkie luki w ustach i sprawić, by wyglądały na pełniejsze.

Jest to bardzo prosty zabieg, który trwa zaledwie 2 do 3 godzin. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów i wzorów.

Kolor Twojej konturówki do ust pozostanie na długie lata.

Istnieje kilka zestawów do makijażu permanentnego dostępnych na rynku, ale nie zawsze zaleca się stosowanie wszystkich produktów z jednej marki.

Wnioski:

Są to niektóre z najbardziej popularnych technik makijażu permanentnego, które możesz wypróbować. Najlepiej jest skonsultować się z profesjonalistą, jeśli planujesz uzyskać tę procedurę.