Jak Ariana Grande nauczyła nas, jak być lepszym człowiekiem

Inne

Ariana Grande to piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, tancerka, fashionistka i modelka. Swoim talentem i wybitnym stylem podbiła serca milionów ludzi na całym świecie.

Nie ma wątpliwości, że Ariana jest idealnym wzorem do naśladowania dla dzisiejszego pokolenia. Jest idealnym ucieleśnieniem kobiety, która stoi wysoko i jest pewna siebie, jednocześnie pozostając skromną osobą.

Ale Ariana nie zaczęła swojej kariery jako piosenkarka. W rzeczywistości urodziła się jako piosenkarka.

Ariana urodziła się w 1992 roku i miała bardzo trudne dzieciństwo. Jej ojciec był alkoholikiem i często nie było go w domu. Jej matka była zawsze zajęta pracą.

Ariana większość swojego dzieciństwa spędziła sama z babcią. Dorastała słuchając jak śpiewają koleżanki jej matki. Z wiekiem zaczęła śpiewać razem z nimi i wkrótce sama chciała zostać piosenkarką.

Jako dziecko, Ariana śpiewała przed babcią, a kiedy stała się starsza, śpiewała na przyjęciach urodzinowych i spotkaniach w kościele.

Ariana została zapisana do School of Rock w Nowym Jorku, gdy miała 12 lat. W szkole nauczyła się grać na instrumentach i jak śpiewać.

Ariana była bardzo utalentowana i zaczęła zdobywać uznanie, gdy miała zaledwie 16 lat. Wystąpiła w ‘The Today Show’ i została częścią Nickelodeon’s ‘The All-Star Challenge’.

Wkrótce Ariana rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem. Zaczęła pisać piosenki i pracowała nad nim przez rok.

Jej debiutancki album ‘Yours Truly’ ukazał się w 2014 roku i okazał się hitem. Album odniósł sukces, ponieważ Ariana miała szeroki zakres stylów. Śpiewała ballady, upbeatowe piosenki, pop i soulowe piosenki.

Pisała o różnych tematach, w tym o przyjaźni, dorastaniu, złamanym sercu i miłości. Ariana jest znana ze swojego wyjątkowego wokalu i zdolności do dostarczania szerokiego zakresu emocji.

Ariana jest również znana ze swoich umiejętności tanecznych. Jest jedną z najlepszych tancerek w przemyśle muzycznym.

Ariana była laureatką 2015 Teen Choice Award dla Choice Breakout Artist, a w 2016 roku została również uznana za Najlepszą Kobiecą Artystkę Pop.

Ariana pracuje obecnie nad swoim drugim albumem. Nagrywała i współpracowała z kilkoma muzykami. Pracuje również ze swoim producentem Jackiem Antonoffem.

Wnioski:

Ariana Grande nauczyła nas bycia lepszym człowiekiem. Zainspirowała nas do bycia silnymi i odważnymi. Pokazała nam, że życie nie polega tylko na osiąganiu celów. Chodzi również o to, aby żyć pełnią życia.

Wszyscy mamy duży potencjał i naszym zadaniem jest go wykorzystać. Musimy też zrozumieć, że szczęście to nie tylko posiadanie pieniędzy. Musimy również nauczyć się cenić nasz czas i nasze relacje.

Ariana jest doskonałym wzorem do naśladowania i inspiracją dla dzisiejszego pokolenia.