Intymny Ślub w Domu Ariany Grande & Daltona Gomez !

Dzisiaj na Instagramie Ariana Grande podzieliła się zdjęciami z jej ślubu z Daltonem Gomez. Tak, tak… to prawda ! Ariana Grande jest mężatką !

Suknię Ślubną przygotowała kultowa projektantka, która kilka lat wcześniej ubrała Arianę na Met Galę, wtedy właśnie Ari i projektantka Vera Wang Haute zawarły swego rodzaju pakt, w którym Vera obiecała Grande, że gdy nadejdzie ten moment ona przygotuje jej kreację na Ślub !

Podczas ceremonii w domu Ariany w Montecito wzięło udział 20 najbliższych przyjaciół i członków rodziny państwa Gomez. Para zaczęła spotykać się w Styczniu 2020, następnie w Grudniu 2020 Dalton oświadczył się gwieździe.

Tak jak przepowiadał tekst “thank u, next”(“One day I’ll walk down the aisle, Holding hands with my mama”) – Joan Grande (mama Ariany) “oddała ją” w ręce swojego zięcia Daltona. Według Vogue tata artystki również wziął udział w ślubie córki, co było bardzo ważne dla Panny Młodej.

Dalton – mąż artystki założył garnitur od ‘Tom Ford’

Ariana Grande w swojej sukni zaprojektowanej przez projektantkę Vera Wang Haute

Ariana Grande i Dalton Gomez razem

Żeby w tym dniu wszystko wypadło znakomicie o każdy drobny szczegół dbał oczywiście Toulouse Grande 😉

 

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy was do naszej galerii arianafotos.pl oraz na nasze pozostałe social media (facebook, twitter)


Dodano:
26/05/2021
przez:
PA
w kategoriach:
INNE,


KOMENTARZE