Podsumowanie Billboard ! Singiel ‘positions’ króluje w zestawieniach USA !

Dzisiaj została opublikowana lista Billboard Hot 100 ! Po długiej walce utworów ‘positions’ od Ariany Grande oraz ‘Forever After All’ od Luke Combs, singiel Ariany zdobywa #1 miejsce w zestawieniu Billboard HOT 100 ! Co oznacza, że utwór jest obecnie najpopularniejszy w US !

To już #5 utwór Ariany, który zdobył sam szczy tego notowania. Grande jest obecnie artystą z największą ilością numerów 1 na Billboard Hot 100 !

Ariana została artystką z największą ilością numerów 1 w zestawieniu BHOT100 w 2020 roku. Szczyt zdobyły również single: ‘stuck with u’, ‘Rain On Me’, teraz ‘positions’ !

Pomimo tego artystka od 2013 roku, co rok miała przynajmniej jeden utwór w Top 10 tego zestawienia. Dodatkowo Ariana rozszerzyła swój rekord, jako jedyny artysta w historii, którego każdy lead singiel zadebiutował w Top 10 amerykańskiego Billboard Hot 100!

To nie koniec rekordów Grande ! Ariana jest pierwszą kobiecą artystką, która zadebiutowała z trzema solowymi singlami na szczycie Billboard Hot 100!

Oprócz ‘Billboard HOT 100’ singiel ‘positions’ dotarł również na szczyt notowań Billboard Global 200 oraz Billboard Global (wyłączające USA)!


Dodano:
02/11/2020
przez:
PA
w kategoriach:
OSIĄGNIĘCIA,POSITIONS,


KOMENTARZE