Osiągnięcia ’positions’ po 24 godzinach od premiery 🔃

Jesteśmy już ponad 24 godziny od premiery nowego singla ’positions’ od Ariany Grande. Utwór zapowiada jej nadchodzący album o tym samym tytule, który zostanie wydany w następny Piątek (30 października) 💽

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery, teledysk do „positions” został obejrzany ponad 18,6 miliona razy!

To #6 największy debiut Ariany na tej platformie po „thank u, next”, „7 rings”, „Rain On Me”, „Don’t Call Me Angel” oraz „break up with your girlfriend, I’m bored”!

Oczywiście nie mogło być inaczej !

Singiel „positions” debiutuje na miejscu #1 światowego, amerykańskiego oraz brytyjskiego Spotify! 👏🌍 Został odsłuchany tam ponad 7,6 miliona razy !

Pierwszego dnia utwór został odtworzony ponad 11,7 miliona razy na Spotify! Jest to #2 największy debiut Ariany w jej karierze, oraz największy kobiecy w tym roku. Statystyki samej Ariany na Spotify również idą w górę – W ciągu ostatnich 24 godzin artystka zgromadziła 27,55 milionów streamów, dla porówniania wczoraj jej wynik wynosił 13,32 milionów.

Streamujemy dalej !

Według bardzo wczesnych prognoz (autorstwa @talkofthecharts) „positions” zadebiutuje na szczycie Billboard Hot 100! To byłby 5 numer #1 w karierze Ariany i 3 w tym roku! Żeby tak się stało musimy streamować więcej i utrzymać dobrą passę.

‘positions’ dotarł również na dość wysokie miejsce na Spotify w Polsce ! Singiel zadebiutował w naszym kraju na #4 miejscu, zdobywając 94,602 tysiące streamów.


Dodano:
24/10/2020
przez:
PA
w kategoriach:
MUZYKA,OSIĄGNIĘCIA,POSITIONS,


KOMENTARZE