Co Ariana zdradziła podczas wywiadu w programie Zach Sang Show ?

Dzisiaj w nocy (czasu polskiego) został opublikowany na YouTubie wywiad, w którym wzięła udział Ariana w programie Zach Sang Show !
Podczas wywiadu Ariana zdradziła kilka nowych rzeczy o utworach z albumu ‘positions’ jak i kilka informacji z przeszłości.

“Sukces dla mnie oznacza bycie dumnym z tego, co robię, z mojego głosu, mojej muzyki, moich fanów. To jest moje największe osiągnięcie. Wiem, że liczby mają znaczenie dla wytwórni i fanów, ale w moim sercu, sukces to bycie dumnym z tego, co robię.” – Ariana

Ariana wyznała, że piosenka “six thirty” mówi o godzinie 18:30, gdy wskazówki zegara są ‘opuszczone’, jeden z wersów piosenki to “are you down(jesteś na dole)

Abel i ja napisaliśmy piosenkę, to był bardzo intymny moment i proces pisania między dwojgiem przyjaciół. Myślę, że wykonał fenomenalną robotę.” – Ariana o “off the table”

Ariana podczas wywiadu z Zach Sang wspomniała, że ​​uwielbia swoje loki, ponieważ przypominają jej dzieciństwo, a jej chłopak Dalton Gomez także je kocha

“Wszyscy myślą, że nienawidzę “Put Your Hearts Up”, ale tak nie jest.” — Ariana

„Tracę przyjaciół na lewo i prawo, ale ślę do nich tylko miłość i światło.” – Ariana na temat utworu “just like magic”

„Jestem piosenkarką, montażystką, producentem, aranżerem wokalu, tekściarzem, tancerką. Robię dużo tego gówna. Mam niesamowity zespół i pracuję z wieloma naprawdę wspaniałymi ludźmi. Ale kontroluję każdą najmniejszą rzecz. Teraz jedyną opcją jest wypełnienie każdej pozycji.”

Cały wywiad możecie obejrzeć na YouTubie:


Dodano:
31/10/2020
przez:
PA
w kategoriach:
POSITIONS,WYWIADY,


KOMENTARZE