Poznaj wszystkie tatuaże Ariany Grande

W ostatnim czasie Ariana na swoim ciele zrobiła sporo tatuaży, dziś przedstawiamy Wam “wszystkie” tatuaże Ariany, które dotychczas widzieliśmy!


Pierwszy tatuaż Grande zrobiła sobie w wieku 18 lat, podczas pracy nad jej debiutanckim albumem “Yours Truly”. Tatuaż znajduje się na drugim palcu prawej stopy, i przedstawia kontur małego serca.

 


Kolejnym tatuażem artystki jest napis na tyle szyi. “Mille Tendresse” – odniesienie do ulubionego filmu Ariany “Breakfast At Tiffany’s”, w którym występuje idolka Grande – Audrey Hepburn. Tatuaż został wykonany w marcu 2014 roku.

 


“Bellissima” – tatuaż zrobiony po lewej stronie, w pobliżu klatki piersiowej. Z włoskiego oznacza “piękna” / “naprawdę piękna”. Dziadek Ariany dzwoniąc do Ariany, mówił do niej “Bellissima”

 


Słynny tatuaż półksiężyca, który wokalistka zrobiła sobie w Kwietniu 2015 roku wraz z jej przyjacielem i tancerzem Brian’em Nicholson. Tatuaż odnosi się do utworu “moonlight” jak i jej konta na snapchacie “moonlightbae”.

 


W Kwietniu 2015 roku podczas trasy “Honeymoon Tour” w Kanadzie Ariana zrobiła sobie tatuaż “honeymoon”. Napis znajduje się na prawej ręce, środkowego palca (a w zasadzie po jego boku). Tatuaż ma dla Ariany osobiste znaczenie, zarówno jak jej utwór z 2013 roku “Honeymoon Avenue”.
W tym samym czasie Grande zrobiła sobie tatuaż “אלד”, który ma chronić przed złem – odniesienie do Kabały (religii)


Kolejne serce, tym razem znajdujące się na serdecznym palcu prawej ręki.
Tatuaż został wykonany w Maju 2015 roku.

 


Tatuaż “Hi” – zrobiony razem z przyjacielem i byłym chłopakiem Grande (Ricky Alvarez) w Czerwcu 2015 roku. Ariana i Ricky opowiadali o tatuażu podczas nagrania na Snapchacie, jednak ich nie pokazali, ostatecznie wokalistka pokazała światu tatuaż podczas AMAs 2015!

 


W Styczniu 2016 roku artystka pokazała swój kolejny nabytek – tatuaż “Babydoll”, czyli “pseudonim”, którego używa Nonna (babcia Ariany) kiedy do niej mówi. Napis znajduje się we wewnętrznej stronie palca.

 


Symbol Kobiety (♀) – Grande otrzymała ten tatuaż od swojego byłego chłopaka (Mac’a Miller’a) w Sierpniu 2016 roku!

 

 


Litera “A” – zrobiona również w Sierpniu 2016 roku. Mylące byłoby stwierdzenie, że to pierwsza litera imienia wokalistki. Grande zrobiła sobie go na cześć swojej najlepszej przyjaciółki Alexy Lurii!

 

 


“Pszczółka” – tatuaż zrobiony razem z załogą pracującą przy “Dangerous Woman Tour” upamiętnia wydarzenia z 22 Maja 2017 roku (Manchester). Ariany tatuaż znajduje się po lewej stronie, zaraz przy uchu.

 

 


W maju 2018 roku Ariana pokazała swój kolejny tatuaż, przedstawia on napis “lumos” – odnosi się on do czaru z Harrego Pottera.

 


Chmura – tatuaż wykonany w Maju 2018 roku.

 

 


“Court” – tatuaż wykonany w Czerwcu 2018 roku, przedstawiający skrót od jej przyjaciółki Courtney Chipolone. Ariana postanowiła zamieścić ten tatuaż na kolanie.

 

 


“H2GKMO” tatuaż wykonany w Czerwcu 2018 roku wraz z przyjaciółmi.
Rozwinięcie skrótu – “Honest 2 God Knock Me Out”

 

 


W Czerwcu również artystka zrobiła sobie tatuaż przedstawiający Błyskawicę. Znajduje się on po prawej stronie za uchem. Piorun nie został potwierdzony jako znaczenie, ale mówi się o znaku z ulubionego filmu Ariany – Harry Potter.

 


Ze zdjęć udostępnionych z dnia nagrywania teledysku do utworu Nicki Minaj i Ariany – “Bed” możemy dostrzec kolejny tatuaż Ariany – “always”

 


Na tym samym zdjęciu promocyjnym utwór “Bed” możemy zobaczyć tatuaż na udzie, jednak do dzisiaj nie został on odczytany.

 

 


Kolejnym tatuażem jest napis “reborn” prawdopodobnie zrobiony wraz z Pete Davidsonem, który zaraz po rozstaniu Ariana zakrywała.

 


Nad napisem “reborn” znajduje się kolejny tatuaż “561” – który jest numerem kierunkowym do Boca Raton (Floryda) gdzie urodziła i wychowywała się Ariana Grande!

 

 


Imię “pete” – tatuaż znajdujący się na serdecznym palcu ręki. Który po rozstaniu pary został ukryty.

 

 


“8418” – numer identyfikacyjny zmarłego Ojca Pete’a Davidson’a 11 Września 2001 roku w zamachu na World Trade Center. Ariana zrobiła sobie go na stopie, a taki sam ma Pete na ramieniu. Po rozstaniu tatuaż Grande został zakryty.

 


Kolejnym tatuażem na nodze są gwiazdy i księżyc. Pierwszy raz Ariana pokazała tatuaż na pogrzebie Arethy Franklin.

 

 


Chihiro – tatuaż Ariany wykonany w Sierpniu 2018 roku na prawej ręce – znaczenie: link

 

 

 


Kolejny tatuaż to właściwie przerobiony napisu “reborn”, na gałązkę oliwną.

 

 


“9 i 3/4” to kolejny napis na ręce Ariany. Odnosi się on ponownie do Harrego Pottera!

 

 

 


Całe Czarne Serce – czyli kolejny “cover” tatuażu. Sercem został przykryty napis “pete”. Pierwszy raz serce zostało ukazane w teledysku do klipu “thank u, next”.

 

 


Czarne serce oraz napis “R.E.M” – ujawnione w klipie do utworu “breathin” z albumu “Sweetener” (2018). Tatuaże znajdują się za prawym uchem Grande, towarzysząc wcześniej zrobionej błyskawicy!

 


“Myron” – tatuaż na lewej stopie Ariany, który jest imieniem jednego z psów Ariany. Wcześniej Myron należał do zmarłego Maca Millera, którym zaopiekowała się wokalistka po jego śmierci. Ten tatuaż jest kolejnym zakryciem wcześniej zrobionego tatuażu “8418”.

 


Kolejnym tatuażem Ariany, który został zrobiony w Grudniu 2018 jest piękne dzieło przedstawiające Księżyc, Gwiazdy i Słońce. Tatuaż znajduje się na lewej dłoni Grande.

 

 


31 Grudnia Ariana zamieściła na Instagramie swój kolejny tatuaż, przedstawiający Japońskie słowo “うたいましょう” – oznacza (śpiewajmy). Tatuaż znajduje się na lewym ramieniu.

 

 


Najnowszym tatuażem Ariany jest “Eevee” – jeden z Pokémonów. Tatuaż znajduje się na lewej ręce, a został upubliczniony 13 Stycznia 2019 roku.

 


 


Dodano:
15/01/2019
przez:
PA
w kategoriach:
INNE,


KOMENTARZE