Pre-Order “Sweetener” wraz z “The Light Is Coming” już dostępny! – Ariana Grande PolandPre-Order “Sweetener” wraz z “The Light Is Coming” już dostępny!

Wszystko poszło zgodnie z planem, przedsprzedaż czwartego albumu Ariany wraz z premierą kolaboracji wokalistki z Nicki Minaj były dostępne już o 6 rano polskiego czasu. Poznaliśmy też datę premiery krążka, nastąpi ona 17 sierpnia! 

Utwór dotarł na miejsce #1 na iTunes m.in. w Polsce, Szwecji czy też Brazylii i cały czas walczy o szczyt w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Premiera klipu odbędzie się na stronie marki Reebok.

Jak dowiedzieliśmy się z informacji zamieszczonych na iTunes, wszystkie utwory wchodzące w skład “Sweetener” (poza “No Tears Left To Cry”) zawierają w sobie przekleństwa, co może sugerować dojrzalszy materiał, jaki jest na krążku. Jak do tej pory zarówno “No Tears Left To Cry” jak i “The Light Is Coming” zawierają w sobie przesłanie, którego nie można dostrzec na pierwszy rzut oka.

W życiu Ariany w końcu zagościła światłość, stąd też okładka albumu będąca w kolorze, a nie tak jak poprzedniczki w czerni i bieli. Na krążku niewątpliwie znajdą się nawiązania do traumatycznych przeżyć wokalistki z 2017 roku.

Czy jesteśmy gotowi na słodzik od Ariany?


Post dodany przez: PAT Dnia: 20 cze 2018

KOMENTARZE

FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM
@teamagpoland