Utwory Ariany na liście najlepszych kobiecych kolaboracji ostatnich dwóch dekad!

Wczorajszego dnia (17.05) na łamach serwisu Entertainment pojawił się artykuł poświęcony 20 najlepszym (oraz 5 najgorszym), kobiecym kolaboracją ostatnich dwóch dekad. Do tego zestawienia zakwalifikowały się również dwa utwory autorstwa Ariany (naturalnie w tej lepszej części!)

 

Na miejscu #8 witamy “Side To Side” (2016) ft. Nicki Minaj:

“Jedyną rzeczą, która sprawia więcej przyjemności niż słuchanie tego przeboju w stylu reggae-lite są chichoty, które pojawiają się po tym, kiedy zdasz sobie sprawę z tego, o czym właściwie jest ta piosenka i teledysk. Ten duet jest kulminacyjnym momentem hat-tricka dla Grande i Minaj po “Bang Bang” oraz “Get On Your Knees”.

 

Na miejscu #4 znajdziemy “Problem” (2014) ft. Iggy Azalea:

“Mimo, że swoim debiutem osiągnęła już Top 10 (“The Way”), prawdziwy przełom komercyjny Grande nastał dzięki tej niezaprzeczalnej “machinie” saksofonowej, na której również znalazła się Iggy Azalea. To, że nie znalazł on się jako nr #1 będąc zablokowany przez “Fancy” Azalei, było jedynym problemem nękającym “Problem”

 

Koniec końców serwis na samym szczycie zestawienia umieścił utwór “Lady Marmalade” pochodzący z 2002 roku.

 

Zgadzacie się z opinią magazynu? Czy może dodalibyście jeszcze jakieś utwory? Podzielcie się z nami Waszą opinią w komentarzu!


Dodano:
18/05/2018
przez:
PAT
w kategoriach:
INNE,MUZYKA,OSIĄGNIĘCIA,


KOMENTARZE