Majątek Ariany w ciągu ostatnich lat wzrósł o 190%!

Nie od dziś wiadomo, że Ariana to jedna z najlepiej opłacanych artystek młodego pokolenia. Okazuje się jednak, że orientacyjna wartość netto naszej gwiazdy wzrosła o ogromny procent ( a dokładnie o 190%) do astronomicznej kwoty 145 MILIONÓW dolarów! To z pewnością zapewnia Arianie dobytek na całe życie. Co sprawiło aż tak ogromny wzrost? Doliczenie zarobków z obu tras Ariany (HMT & DWT), inwestycje, kontrakt z Reebokiem, media społecznościowe oraz oczywiście zyski z aktorstwa i muzyki.

 

Jak możemy przeczytać na stronie finapp (która zajmuje się sferą majątkową), Ariana w swoim posiadaniu ma 7 luksusowych samochodów takich marek jak: Porsche, Nissan, Mercedes czy też Bentley. Łączna suma tychże pojazdów wynosi 6,5 mln dolarów.

Poza tym, Grande ma wykupione dwa domy, za blisko 4,1 mln dolarów. Jeden z nich znajduje się w Nowym Jorku, jest to luksusowy apartament zakupiony za 2,2 mln dolarów.

Ariana na ten moment zainwestowała aż 39 mln dolarów.

 

Nie da się ukryć, że takie liczby robią wrażenie. Jest to jednak w pełni odpowiednia kwota do tego, co robi Ariana. Posiada ona wiele talentów i wykorzystuje je najlepiej jak potrafi. Według analityków, Ariane w tym roku również czeka ogromny wzrost wartości netto, nie będzie on co prawda aż tak pokaźny, bo mowa o 76%, jednakże wszystko przed nami! Nadchodzi nowy album, nowa trasa, nowe kontrakty. 2018 rok zapowiada się na naprawdę udany.

 

Ariana, może na następnej trasie zamiast Greedy dolarów, prawdziwe…?

 


Dodano:
02/01/2018
przez:
PAT
w kategoriach:
INNE,NEWSY,PODSUMOWANIA,


KOMENTARZE