Kolejny rekord na koncie Ariany!

Dzień 26.01.2018 Panna Grande może zaliczyć z pewnością do udanych. Dokładnie dziś, Ariana jako (nie da się ukryć) księżniczka ery streamingowej ustanowiła kolejny rekord na Spotify!

 

Taneczny hit pochodzący z 2014 roku, “Break Free” osiągnął pułap 400 milionów odtworzeń, dzięki czemu stał się już SZÓSTYM singlem Amerykanki, który tego dokonał. Mało? Dzięki temu, album “My Everything” (2014) tworzy historię, ponieważ jako PIERWSZY i JEDYNY krążek kobiecy ma w swoim posiadaniu aż CZTERY utwory z takim wynikiem! Mowa to oczywiście o ‘Problem’, ‘Bang Bang’, ‘One Last Time’ oraz ‘Break Free’. Do tego zacnego grona w niedalekiej przyszłości dołączy ‘Love Me Harder’, które obecnie ma 334M streamów.

Wciąż mało? Debiutancki, pochodzący z 2013 roku album “Yours Truly” osiągnął 500 MILIONÓW odtworzeń na tejże platformie. To niewątpliwy sukces, patrząc na to, iż został on wydany przed erą streamingową i nie posiadał światowych hitów. Dzięki YT, wszystkie długogrające krążki Grande mają więcej niż 500M odsłuchań na Spotify.

 

 


Dodano:
26/01/2018
przez:
PAT
w kategoriach:
MUZYKA,NEWSY,OSIĄGNIĘCIA,


KOMENTARZE